Jedinečná ayurvéda v Praze

 Jedinečná ayurvéda v Praze

Pražané se mohou těšit na nové ayurvédské centrum v Praze. A vlastně nejen Pražané, ale všichni příznivci zdravého životního stylu. Doktor Matias Kaur, MD.AY.A., DrSC., zakladatel Institutu integrované medicíny s názvem KAUR Med nyní otevře své další centrum právě v Praze.


Jedná se o komplexní ayurvédské centrum zaměřené na propojení starodávné moudrosti ajurvédy s moderním medicínským přístupem. KAUR Med tak otevírá dveře všem, kteří hledají cestu k celkovému zdraví a pohodlí.

Chceme, aby si naši návštěvníci uvědomili, že tělo a mysl musí být v harmonii. Aby o sebe pečovali a uvědomili si, že zdraví je to nejdůležitější, co mají. V naší klinice jim chceme poskytnout komplexní péči, která začíná prevencí a přes diagnostiku a laboratorní testy jim v podstatě navrhneme zdravý životní styl a postoj, díky němu se mohou zbavit nemocí a být opravdu zdraví,“ říká doktor Matias Kaur.

Institut KAUR Med Dr. Matias založil společně se svojí manželkou Zuzanou, která se mimo jiné v institutu specializuje na fitness – správný a potřebný pohyb, který je nedílnou součástí celého ozdravného procesu. „Jídlo, stravování, pohyb, to vše úzce souvisí se zdravím. Je to v podstatě jedním z pilířů ayurvédy a my chceme lidem ukázat, že to propojení je důležité, a že se opravdu mohou zbavit nemocí a jít cestou zdraví a pohody,“ dodává Zuzana Kaur.

KAUR Med již úspěšně funguje na Slovensku, konkrétně v Trnavě, kde součástí celého konceptu je i takzvaný „obýváček“ s názvem KAUR Chill, který návštěvníkům nabízí pravidelné workshopy, přednášky, vědomosti, zkušenosti které jsou základem ayurvédské filosofie a zdravého životního stylu. I na takovýto obýváček se již brzy můžete těšit v Praze.

Náš obýváček slouží jako takové pohodové centrum. Proto název Chill. Chceme, aby si tam návštěvníci odpočinuli, aby se očistili, nabrali novou čistou energii, aby se naučili pečovat o sebe a své zdraví a aby si tam dali nebo si sami vyrobili nějaké zdravé dobroty, které jim udělají radost,“ vysvětluje Dr. Matias Kaur.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *