Kyselina hyaluronová

 Kyselina hyaluronová

Každá z nás touží po tom, být krásná. Spokojeně se usmát na odraz, který dennodenně vidíme v zrdcadle a se sebevědomím a vztyčenou hlavou vykráčet z domu vzhůru za dobrodružstvím, které nám den přinese. Ovšem, ruku na srdce, jsme ženy. Nikdy ve svých očích nebudeme stoprocentní. Ale věřte, že správná péče o své tělo, je klíč k úspěchu.

Název Kyselina Hyaluronová jistě spoustě z vás není cizí. Bavíme se ve své podstatě o látce, která je našemu tělu vlastní a tvoří součást celé řady tkání, jako je kůže, oční sklivec, kloubní tekutina, chrupavka, či pupeční šňůra. Můžeme si ji představit jako ohromnou molekulu, která společně s kolagenem a proteoglykany vytváří základ struktury naší kůže. Zatímco kolagen zajišťuje pevnost pokožky, kyselina hyaluronová a proteoglykany jistí její pružnost.

Víte, proč je kyselina hyaluronová tak důležitá?

Má totiž zajímavou vlastnost: dokáže na sebe navázat ohromné množství vody. Zásadním způsobem hydratuje pokožku a tím zajišťuje její pružnost, typickou pro mladistvý vzhled. Často se používá v kosmetice nanesená zvenčí, protože na povrchu pokožky dovede vytvořit tenký film, který vykouzlí sametový efekt při dotyku.

Nejlepší je kyselina hyaluronová vytvořená v našem vlastním těle

Pokud bychom měly sečíst všechny účty za drahé krémy, které jsme si pořídily v dobrém úmyslu maximální péče o svůj vzhled, oči bychom měly navrch hlavy. Ano, kvalitní kosmetika aplikovaná zvenčí je jistě efektivní, ale také nákladná cesta k dosažení kýženého účinku – sametové, pružné a mladistvé pleti. Ještě k tomu je třeba ji užívat pravidelně, opakovaně. Nejnovější trendy péče o pleť kladou ale důraz na celkový zdravý a aktivní způsob života, který vede k syntéze Kyseliny hyaluronové v našem těle a pokud ji budeme podávat jako doplněk stravy, zajistíme tak přirozený zdroj pro její tvorbu. Najdete například zde: https://www.pilulka.cz/movit-kyselina-hyaluronova-biotin-premium-tob-60

Pohyb a kyselina hyaluronová ve formě doplňku stravy

Kdybychom měli recept na dlouhověkost, bylo by to krásné. Něco pro vás ale máme. Recept na dlouhodobou krásu a zdraví kůže. Je to jednoduché. Kyselina hyaluronová v kombinaci s pohybovou aktivitou, zajišťuje dostatečné prokrvení pokožky a díky pomoci vitaminu C, spolutvůrci struktury kůže, můžeme s klidným svědomím říci, že tento ‘‘recept‘‘ musíte vyzkoušet.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *