Kyselina hyaluronová: Pomocník v boji proti stárnutí

 Kyselina hyaluronová: Pomocník v boji proti stárnutí

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Kyselina hyaluronová a anti-aging

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Kyselina hyaluronová je nazývaná právem „molekulou mládí 21 století“ a v boji proti stárnutí je bezkonkurenční. Systém opatření, který přispívá ke zbrzdění procesu stárnutí, nese pojem anti-aging  a kyselina hyaluronová patří k jednomu z jeho pilířů. A proč to tak je? Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského organismu a nachází se v pokožce, kloubech, šlachách, vazech i očním sklivci.

Kyselina hyaluronová udržuje kůži a další pojivové tkáně v našem těle v dobré kondici. Díky svým vynikajícím hydratačním vlastnostem je coby dobrý „zahradník“ pravidelně „zavlažuje“. V mezibuněčné hmotě pečuje o kolagenová vlákna, tkáně pak zůstávají pevné a pružné. Dostatek kyseliny hyaluronové je viditelný na první pohled – pokožka je hladká a bez vrásek. Tato zázračná látka prospívá také kloubům, šlachám a vazům, které chrání před opotřebováním a poškozením, nezbytná je i v očním sklivci.

S přibývajícími léty však přirozená produkce kyseliny hyaluronové v lidském organismu klesá. Úbytek této blahodárné látky bohužel přináší i vyschlou, zvrásněnou, ochablou, a tedy i zranitelnou kůži. Abychom tomuto nepříjemnému stavu zabránili, je třeba kyselinu hyaluronovou tělu dodat formou doplňku stravy, který ji v optimálním množství obsahuje.

Zveme vás zúčastnit se jedinečné konference Pro zdraví ženy. Vstupenky jsou dostupné zde.

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Mladá pleť má pravidelnou strukturu- pevná neporušená kolagenová vlákna a dostatečné množství kyseliny hyaluronové, která vyplní prostor mezi vlákny a brání vzniku vrásek. Kyselina hyaluronová na sebe umí navázat velké množství vody a díky tomu vyplnit prostor mezí kolagenovými vlákny, udržet pleť hydratovanou a vypnout pokožku.

Stárnoucí pleť má přetržená elastická vlákna, poškozenou strukturu kolagenových vláken a malé množství kyseliny hyaluronové, což má za následek ochabnutí pokožky, její dehydratace a vznik vrásek.

Udržení vysoké hladiny kyseliny hyaluronové v organismu i ve věku 35+ zajistí hloubkovou hydrataci pokožky, vyhlazení vrásek, pružnost kloubů a celkovou vitalitu.

Složení doplňku stravy Hyalive bylo vyvinuto na základě posledních vědeckých poznatků v anti- aging medicíně. Tento unikátní produkt obsahují 40 mg kyseliny hyaluronové, 10 mg koenzymu Q10 ( významná látka v boji proti stárnutí), 30 mg vitaminu C (napomáhá regeneraci buněk pokožky) v jedné denní dávce. Tyto tři látky dohromady v jedné tobolce představují významnou pomoc v anti-aging péči o pleť a celý organismus.

Zdroj: https://www.vitage.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *