speaker-photo

VITAGE

Vitage je malá rodinná firma, která se věnuje vývoji, výrobě a distribuci přírodních doplňků stravy, zaměřených na anti-aging.

Vědecké výzkumy prokázaly, že jisté látky, které se v lidském organismu vyskytují přirozeně, avšak během života jich stále ubývá (kyselina hyaluronová, kolagen, koenzym Q10 atd), mají tu moc zpomalit proces stárnutí.

Na jejich bázi proto vyvíjíme speciální preparáty, které vám dodají potřebnou vitalitu. Složení naších produktů je jedinečné, využíváme kombinace aktivních látek, abychom zvýšili účinnost přípravků.

Naším cílem je ukázat ženám, že věk může být opravdu jen číslo, že jejich zdravé sebevědomí roste se zdravým, dobře udržovaným tělem. I díky unikátním doplňkům stravy značky Vitage.

Zakládáme na kvalitě našich produktů: aktivní látky nakupujeme v EU, vyrábíme ve spolupráci s českou farmaceutickou firmou, které má certifikát GMP, naše produkty neobsahují žádné konzervační látky a ečka, nepoužíváme rostlinné tobolky, naše produkty jsou vhodné pro vegany (až na Collagenlive, který obsahuje bioaktivní mořský kolagen).

Náš hlavní cíl:
nabídnout kvalitní doplňky stravy, složení kterých je vyvinuto na základě vědeckých studií, ukázat možností pro efektivní potlačení příznaků stárnutí pletí a organismu, udržet rozumnou cenu a tím zvýšit dostupnost našich produktů.
8:00 - 18:00

Zážitková zóna

Tejpování obličeje jako další metoda přirozeného omlazení pleti

- prezentace našich produktů
- obličejová jóga s Pavlou Skolil 
- ukázka masáži válečkem a tejpování
- informace o tejpování obličeje jako další metodě přirozeného omlazení pleti