speaker-photo

L’OCCITANE

Společnost L'OCCITANE přináší to nejlepší pro zářící
a jedinečnou krásu, co může Provence nabídnout.  

Zavázala se zachovat místní dechberoucí přírodu, která ji nikdy nepřestane udivovat. 

V široké nabídce najdete vše od luxusní péče o pleť, tělových produktů, jedinečných vůní
a parfémů, specifické péče o pánskou pleť až po doplňky do interiéru. 

 

VŠE ZAČALO V PROVENCE 

Pouze s destilačním přístrojem, malým náklaďáčkem a dobrou znalostí rostlin destiluje
Olivier Baussan v roce 1976 esenciální olej rozmarýnu, který začíná prodávat na místních trzích v Provence. A právě tady začíná cesta L'OCCITANE. Svou výrobu postupně rozšiřuje z olejů na mýdla a krémy. Inspiraci čerpá z krajiny, v níž vyrostl, a přináší její kouzlo do domácností po celém světě. 

Produkty na bázi esenciálních olejů a přírodních ingrediencí, vyvinuté podle principů fototerapie a aromaterapie, jsou i nadále vyráběny na jihu Francie. 

L'OCCITANE spolupracuje napřímo s více než 130 francouzskými farmáři a 10 000 sběrateli – od slaměnkových polí na Korsice až po levandulová pole v Provence – aby zajistila, že používané ingredience mají tu nejvyšší kvalitu a jsou získávány co nejudržitelnějším způsobem. Každá z jedinečných řad L'OCCITANE tak vypráví příběh právě těchto partnerských producentů, z nichž každý pěstuje své vzácné ingredience. 

L'OCCITANE se spoléhá na jednoduché hodnoty autenticity, respektu a štědrosti, čímž přispívá k rozvoji místních komunit a ochraně biodiverzity.