speaker-photo

TEAM CAFFE

Jsme kávoví nadšenci a srdcaři, kterým není jedno, co se kolem děje. Máme vlastní kavárnu a eshop s výběrovou kávou, kde zaměstnáváme handikepované osoby,
které se potýkají od duševních, až po fyzické znevýhodnění. Důležité pro nás je, vytvořit pro ně příjemné a bezpečné prostředí, kde se budou cítit fajn a do zaměstnání se budou těšit. Díky tomu jsme schopni společnou prací, dostát kvalitních výsledků, které mohou konkurovat zdravému pracovnímu trhu.

Z prodané kávy navíc finančně podporujeme dobročinné projekty v našem regionu.
Záleží nám na kvalitě. Spolupracujeme s ověřenými českými pražírnami, které to s výběrovou kávou umí, a kterým je blízká myšlenka pomoci.
Podnikáme eticky, udržitelně a s respektem.

Objednávky z eshopu rozváží naši kolegové na vozíčku po Brně zdarma. Získají tím smysluplnou práci a navíc šetříme životní prostředí.
8:00 - 18:00

Zážitková zóna Brno

Káva a občerstvení

V nabídke:

Espresso, Espresso lungo, Americano, Cappuccino, Caffé latté, Flat white, Jablečná limonáda, Brownies (bezlepkové), Makronky (bezlepkové), Kávové sušenky, Veganská bábovka, Chia pudink (veganský).
Dále bude v nabídce možnost si zakoupit:
- naši ručně vyráběnou svíčku ze 100% sojového vosku, při jejíž výrobě recyklujeme a znovu využíváme kávovou sedlinu
- batůžky nebo plecháčky s naším logem
- ručně vyráběné keramické šálky na kávu s malým poselství. Z čistého porcelánu zdobené kovářskými okujemi vyrobené místní keramičkou Majkou Krajnou.
- dárkové balíčky s kombinací našich produktů
- samozřejmostí budou 250g sáčky s výběrovou zrnkovou kávou