speaker-photo

MUDr. Pavla Rozínková

"Jsem lékařka a celý svůj profesní život se snažím přistupovat k tělu komplexně. Raději než dvacet prášků, které reagují na následek, doporučím pacientům, přátelům, a hlavně své rodině hledat a léčit příčinu.

Ihned po dokončení studií jsem nastoupila do Institutu pro celostní medicínu a poté jsem si otevřela vlastní zdravotnické zařízení zaměřené na prevenci.

Průběžně jsem praktikovala medicínu jednak na interně Nemocnice Kladno a poté na LDN v Bubenči. Tady jsem už reálně začala používat v praxi esenciální oleje.

Momentálně jsem spojila své jméno i kariéru s firmou dōTERRA a šířím povědomí o tomto neinvazivním, nechemickém, přírodním a nesmírně účinném způsobu prevence a podpory organismu."

Esenciální oleje dōTERRA ji natolik zaujaly, že se stala "tváří" esenciální revoluce, jak sama říká. Natáčí podcasty, videa, píše články má vlastní web a Facebook, a je jejich neúnavnou propagátorkou. Sama říká: esenciální oleje jsou pro mne odpovědí na mnoho otázek, týkajících se zdravého životního stylu, otázek mikrobiomu, ženského hormonálního světa, netoxické domácnosti a mnoha dalších.
8:00 - 18:00

Zážitková zóna

Esenciální oleje dōTERRA

  • vyzkoušíte/přivoníte si k esenciálním olejům
  • dostanete vzoreček esenciálního oleje
  • konzultace na jejímž základě vybereme olej na vyzkoušení
  • ukázky rychlého a efektivního použití - Aromatouch technika
Tipy na domácí difúzovací směsi, konkrétní doporučení při zdravotních potížích, snadná řešení při trávicích potížích, poruchách spánku nebo nadměrnému stresu.
11:45-12:05

Přednášky

Esenciální oleje a zdraví ženy

Esenciální oleje ve své nejčistší podobě (CPTG kvalita) nejsou jen “vůně”  pro zpříjemnění domácích chvilek.
Je to součást životního stylu, v němž dokážeme kompletně vytěsnit toxické látky z našeho života a zároveň bereme odpovědnost za své zdraví do svých vlastních rukou. Jako neoddělitelná součást CELOSTNÍ MEDICÍNY se esenciální oleje stávají hlavní léčebnou složkou na mnoha klinikách po celém světě.