speaker-photo

MUDr. Júlia Černohorská, Ph.D.

Dermatoveneroložka Júlia Černohorská pracuje v oboru 19 let. Studium medicíny ukončila na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě.

Do atestace pracovala na Dermatovenerologické klinice ve FN Brno. Následně byla spolumajitelkou kožního stacionáře, kde prohloubila své zkušenosti s používáním nejmodernějších prostředků pro léčbu nehojících se ran a pro systémovou léčbu komplikovaných dermatologických případů.

V posledních šesti letech pracuje v Dermal Centre, kde se kromě všeobecné a estetické dermatologie věnuje léčbě komplikovaných defektů a různých typů ran.

10:40-11:00

Přednášky Brno

Přednáška o žilním onemocnění

Věděli jste, že chronické onemocnění žil postihuje až 80 % populace? Nejčastějšími projevy jsou otoky, pocit těžkých nohou a noční křeče. Toto onemocnění rozhodně nelze považovat za banalitu. Příznaky je potřeba včas rozpoznat, odborně diagnostikovat a správně léčit. Pokud nejsou tato onemocnění správně léčena, mohou vést k nepříjemným komplikacím, které mají značný dopad na každodenní život pacientů. Přijďte se pobavit s lékařem o žilním onemocnění a osvojit si cviky vhodné pro prevenci a zmírnění projevů chronického žilního onemocnění.