speaker-photo

MUDr. et MDDr. Hana Luskačová a MUDr. et MDDr. Eva Luskačová

Vystudovaly jsme obě jak všeobecné tak zubní lékařství v Praze. Náš zájem o propojení zubů s celkovým zdravím člověka pramení nejen ze studií těchto dvou oborů.

Baví nás neustále se vzdělávat a poznávat nové směry, techniky. Také propojovat prastaré vědy s nejnovějšími poznatky moderní medicíny. Fascinuje nás síla myšlenky, epigenetika, neurovědy. Své zkušenosti se snažíme využít v DUO SMILE. Ať už to jsou prvky z čínské medicíny, léčba frekvencemi a nebo šetrné odstranění toxických amalgámů technikou SMART/ dle IAOMT, keramické zubní implantáty,  analýza z vlasů, či dentální hygiena s ozonovou terapií a chrániče proti chrápání.

Dutina ústní je zrcadlem celkového zdraví, uvědomujeme si, že nejen v těle je vše propojené a nejmocnější lékař je v každém z nás.

Našim posláním je zvyšovat povědomí celostního propojení, prevence a zlepšovat tímto zdraví, výkonnost a sebevědomí druhých.

10:00-10:20

Přednášky Brno

Ústní dutina je zrcadlem celkového zdraví

Věděli jste, že každý zub je spojený s určitým orgánem v lidském těle? Přiblížíme si, jak je to s propojením dutiny ústní a ostatních částí těla a že chronický zánět nebo různé druhy zubních náhrad mohou ovlivňovat celkové zdraví člověka. Budeme sdílet zkušenosti našich klientů z praxe celostní zubní péče.