speaker-photo

la malina

Pohodlí . Potěšení . Paráda
Prodyšné a přitom krásné. Kalhotky, které perfektně sedí.
Myšlenka na zdravé a sexy spodní prádlo vzešla z rozkroku. Začalo to kvasinkovou infekcí a doporučením vyměnit syntetické gaťky za přírodní. Všechny kalhotky ale byly buď hezké, nebo bavlněné… A tak jsem se rozhodly navrhnout si prádlo, jaké v obchodech nenajdete. Trvalo další roky, než jsme našly šikovné české švadleny a vhodný materiál – kvalitní úplet a krajky, které neškrábou.
Povedlo se a kalhotky La Malina jsou na světě! Ručíme vám, že v nich můžete vyrazit z práce rovnou na rande. Používáme speciálně upravené viskózové vlákno s 5% příměsí lycry. Tylovou vsadku jsme daly tam, kde se nám nic nepotí. Viskóza je vlákno na přírodní bázi. Zachovává si vlastnosti přírodního materiálu a zároveň pochází z obnovitelných zdrojů. Její výhodou je prodyšnost a savost. Vaše intimní partie budou v suchu a vaše zdraví taky.
Co ještě stojí za tímto kalhotkovým projektem? Odkrývání tabu. Chceme s pochopením a vtipem mluvit o tom, že "v kalhotkách" jsou různé typy infekcí a nemocí. Můžeme si tak navzájem extrémně pomoci. To, že má žena například genitální herpes, neznamená, že je "do větru", jak si často lidé myslí. Třeba to na ni přenesl její dlouholetý přítel, který měl zrovna opar na rtu. Scénářů je milion, nesuďme a netutlejme.
Motivuje nás snaha pomáhat ženám. Aby nemusely řešit trable v rozkroku a mohly se soustředit na svá témata. Aby jim bylo pohodlně, aby se cítily v bezpečí a aby u toho zároveň byly sexy.
8:00 - 18:00

Zážitková zóna

la malina

Prodyšné a přitom krásné. Kalhotky, které perfektně sedí.

Přijďte ke stánku pro spokojený klín, kde si můžete:
- prohlédnout a zakoupit kalhotky, které jsou prodyšné, pohodlné a zároveň sexy
- sáhnout na jejich materiál
- získat k nákupu intimní mýdlo zdarma
- odnést zdarma zajímavé články o intimitě ženy
- popovídat s Katkou a Zuzkou a třeba se jen nabít jejich pozitivní energií.