speaker-photo

Ivana Kolcunová

Vytvořila novou formu sebepoznání a vzdělávání skrze hluboký emoční prožitek. Jak? Spojením zdánlivě nespojitelného:

Je profesionální vzdušná akrobatka a má za sebou přes sto show po ČR i v zahraničí, jako vystudovaná psycholožka pomáhá inovovat online služby zaměřené na hledání práce a vzdělávání a jako ženu ji fascinuje proměnlivost emocí během menstruačního cyklu. Praktikuje a sdílí Kaula Tantra Yogu - u nás ne moc známý jógový styl, který skrze hluboké uvolnění pomáhá lidem přistupovat k vlastnímu tělu s maximálním respektem a přesto posouvat hranice svých možností.

Její vizí je podporovat ženy v přijímání sebe samých a inspirovat muže k přijímání žen - se všemi emocemi, které jim dávají sílu a zároveň je činí zranitelnými. A tak své znalosti a zkušenosti propojila do jednoho celku a založila projekt The Same Self, ze kterého ve spolupráci s dalšími umělci vzešla obnaŽENA - zážitek na pomezí nového cirkusu, divadla a meditace. Od premiéry v r. 2019 už obnaŽENU vidělo přes 1000 diváků a díky ohlasům 'tohle by měla vidět každá žena i muž'; 'mělo to terapeutický efekt' nebo 'jsem opravdu pyšná, že jsem žena'  není pochyb, že tahle umělecko-edukační fúze má smysl ♡.

Propojme se:

web: https://linktr.ee/ivy_airy

FB: https://www.facebook.com/ivana.kolcunova

IG: https://www.instagram.com/ivy.airy/

14:15-14:35

Přednášky Brno

Ukázka z představení obnaŽENA

(Venkovní prostory před budovou Impact Hub)

Přitažlivá. Vzteklá. Unavená. Plná energie. Nenáviděná. Mýtická. Zbožňovaná. Podceňovaná. Menstruace. Žena. Pořád stejná, ale přece stále jiná. To všechno jsem pořád já. ObnaŽENA.

Kterou z tváří sebe samé chceš prožít společně s ostatními ženami? Naplno. Přímo na konferenci. Můžeš to ovlivnit. Hlasuj → https://bit.ly/obnazena

Ta fáze cyklu, která dostane nejvíce hlasů dostane prostor na vzdušném jevišti ✨.

Uvidíš ukázku z představení obnaŽENA v podání autorky & vzdušné akrobatky Ivany. Více o obnaŽENĚ: www.obnazena.art

Trailer: https://youtu.be/GJbdM7BS2sc