speaker-photo

Fyzio pro každého

Naše tělo je to, co jíme, co dýcháme, co pijeme a jak se svým tělem “hýbeme”. Pokud Vás bolí kolena, nehledejte v tom nic složitého, nevymlouvejte se, že jste zkrácení atd, ale přiznejte si, že děláte něco špatně. Špatné držení těla, špatná technika může za to, že Vám to nejde, nebo Vás to bolí. To samé je, když nemůže “zhubnout”, nemůže za to genetika, můžete si za to sami, protože jíte “špatně”, buď málo nebo hodně, nevhodné složení atd. Všechno má svoji skutečnou příčinu a člověk si to nejdřív musí přiznat a chtít s tím něco udělat.

"Chci lidem hlavně pomoct. Sama moc dobře vím, jaké to, když Vám nikdo neumí anebo nechce pomoct. Umím dávat věci do souvislostí, tím že nejsem jen “masérka”, nebo jen “trenérka”, vím, jak všechno souvisí se vším. Vždy se snažím odstranit tu skutečnou příčinu dané bolesti, nejen bolest na chvíli utlumit. Najdu tu skutečnou příčinu Vašeho trápení a pomůžu Vám ji odstranit. Respektuji Vaše zdraví a Váš životní styl."

8:00 - 18:00

Zážitková zóna

Zeptejte se a vyzkoušejte si cviky s fyzioterapeutkou

- Jak si vybrat správné boty
- Jak správně chodit, aby nožky nebolely
- Testy pro návštěvníky – jednoduché cviky, díky kterým si lidi mohou otestovat, jak na tom jsou, zaměřeno na chodidla, bedra, krční páteř, předloktí
- Správné držení těla

- Ergonomie pracoviště

  • Jak si správně nastavit pracovní místo
  • Na čem sedět ( možnost vyzkoušení sezení na balanční čočce, míči, atd.)
  • Jaké pomůcky si vybrat na práci – myš, není myš jako myš
  • Prevence proti karpálnímů tunelu, dekubitu, zánetu šlach na předloktí, atd.
  • Jaký je to rozdíl, vertikální versus klasická myš